התחלה / כרטיסי רשת
 בוקר טוב      א.ד.ס. סודרי מחשבים בע"מ 
 

כרטיסי רשת
יצרן:

Cisco  |  D-Link  |  Dell  |  Intel  |  Level One  |  LinkSys  |  TP-Link  |  VIA  |  Viewcom  |

 
ממחיר:
 
 
 
עד מחיר: 
 
 
  Cisco QSFP-40G-SR4= 40GBASE-SR4 QSFP Transceiver Module with MPO Connector 7,995  
  Cisco SFP-10G-SR= 10GBASE-SR SFP Module 2,995  
  D-Link DFE-520TX 69  
  D-Link DFE-551FX 409  
  D-Link DGE-528T 79  
  D-Link DGE-530T 147  
  D-Link DGE-550SX 618  
    D-Link DGE-560SX 989  
    D-Link DKT-200 צרו קשר לבירור  
    D-Link DUB-E100 155  
  D-Link DWA-140 98  
  D-Link DWA-160 159  
  D-Link DWA-525 137  
  D-Link DWA-645 196  
  D-Link DWL-P200 299  
  D-Link DWL-P50 199  
    D-Link DXE-810S 1,299  
  Dell USB-C to Ethernet Adapter DBQBCBC064 199  
  Intel Band Wireless-AC 7260 צרו קשר לבירור  
  Intel Dual Band 8265 Wireless-AC 139  
  Intel Dual Band Wireless-AC 7265 צרו קשר לבירור  
  Intel E10GSFPLR 2,100  
  Intel E1G42ET צרו קשר לבירור  
  Intel E1G42ETBLK צרו קשר לבירור  
  Intel E1G44ET2BLK צרו קשר לבירור  
  Intel EXPI9301CTBLK 268  
  Intel I210T1BLK 400  
  Intel I350T2 691  
  Intel I350T2V2BLK 691  
  Intel I350T4 צרו קשר לבירור  
  Intel I350T4V2BLK צרו קשר לבירור  
  Intel PRO/1000 MT Dual Port Server Adapter ב מ ל א י !!! 399  
  Intel X550T2BLK 1,500  
  Intel X710DA2BLK צרו קשר לבירור  
  Intel X710T4BLK 2,599  
  Intel XL710QDA2BLK 2,150  
  Intel XXV710DA2BLK 1,650  
  Level One WNC0301 כרטיס רשת צרו קשר לבירור  
  Level One WNC0500 כרטיס רשת צרו קשר לבירור  
  Level One WNC0600 כרטיס רשת 98  
  1. המחירים באתר כוללים מע"מ.
  2. התמונות להמחשה בלבד.
  3. המחירים הנקובים ישונו מעת לעת.

ספק מורשה של משרד הביטחון מס 83-526035
מס משווק מורשה אינטל Intel Gold Partner 22712

מרכז אורנים - כנפי נשרים 68, גבעת שאול, ירושלים.
טלפונים 052-2677982, 052-3213754


גלישה באתר מהווה הסכמתך לתנאי התקנון.

חיפוש
סל קניות
סל הקניות שלך ריק
להזמנות חייגו
המעודכנים